WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!!!

Drodzy Kibice, Rodzice, Mieszkańcy Złotowa i okolic

Sparta Złotów jest stowarzyszeniem, które do sprawnego działania i ciągłego rozwoju potrzebuje całej rzeszy zaangażowanych osób.
W tej chwili dla Sparty pracują lub działają trenerzy, pracownicy biura , zarząd, dodatkowo pomagają sponsorzy, rodzice i ludzie dobrej woli.
Zawodnicy, trenerzy, pracownicy, zarząd to blisko 300 osób. Dodając do tego rodziców, rodzeństwo, dziadków, ciocie, wujków, kibiców, czyli osoby, które interesują się w jakiś sposób na bieżąco losami „swojego klubu” to jest lekko licząc blisko 2 tysiące osób.
To zainteresowanie było widać np. podczas meczu ligowego seniorów z KP Piła, kiedy to na stadionie przy ulicy Wioślarskiej zasiadło prawie 500 kibiców. Widać to także w liczbie fanów, którzy polubili oba klubowe profile na Facebook’u, czy zainteresowaniu relacjami z wydarzeń odbywających się w naszym klubie, a przedstawianych w lokalnych mediach.
Tak jak wspomnieliśmy do sprawnego działania, ale też mając na uwadze nieustanny rozwój potrzebujemy zaangażowanych osób i to wraz z dynamicznym przyrostem ilości grup treningowych i zawodników w nich trenujących potrzebujemy tych osób coraz więcej.
Po konsultacjach i rozmowach z przedstawicielami z innych klubów jesteśmy pełni nadziei,, że takie osoby znajdują się właśnie wśród Was.
Przede wszystkim poszukujemy asystentów trenerów i wolontariuszy we wszystkich drużynach ,nie muszą to być osoby które grały w piłkę w klubie.
Z doświadczeń innych klubów wiemy ,że szczególnie w młodszych drużynach, czasem jakiś rodzic współpracując na co dzień z trenerem odkryje w sobie pasję do bycia trenerem, kilku takich „zapaleńców” znalazło się np. w KP Piła i z powodzeniem prowadzi tam już samodzielnie najmłodsze roczniki – takim osobom ,jeżeli wspólnie uznamy że chcemy ze sobą współpracować , opłacimy kurs trenerski i zaproponujemy umowę trenerską w klubie.
Poza tym zapraszamy do współpracy z klubem i na rzecz rozwoju „wspólnego” dobra jakim jest Sparta Złotów, w formie wolontariatu ( tak to działa w wielu klubach) osoby w poszczególnych obszarach – jest to świetna okazja dla poszerzenia swojego zawodowego portfolio o działalność związaną z wolontariatem w obszarach które nie są często spotykane w naszym regionie.
– psycholog sportu
– dietetyk
– specjalisty od social mediów
– fotograf
– osoby realizujące transmisję z meczów
– osoby odpowiedzialne za ochronę
– wolontariuszy
– kierowników do drużyn seniorów i juniorów
– asystentów trenerów

Oczywiście cały czas poszukujemy także trenerów , którzy mają już licencję i są pasjonatami piłki nożnej. Takim trenerom proponujemy konkurencyjne wynagrodzenie w regionie, (bo nie działamy w celach zarobkowych i wiemy że trenerzy to najważniejsze ogniwo klubów piłkarskich i muszą być dobrze opłacani), pracę w klubie z Certyfikacją PZPN, dofinansowanie do kursów podwyższających kwalifikacje, dostęp do materiałów szkoleniowych, wsparcie koordynatora, staże w naszym klubie patronackim czyli najlepszym klubie w Polsce z najlepszą Akademią Piłkarską w Polsce czyli KKS Lech Poznań
UWAGA – Po raz pierwszy w historii PZPN (WZPN) organizuje kurs na trenera początkującego na poziomie Grassroots C w Złotowie.
Kurs rusza 8 września, a liczba miejsc jest ograniczona -serdecznie zachęcamy do jak najszybszych zapisów.
Wszystkie chętne osoby zainteresowane działaniem na rzecz Sparty Złotów czyli klubu z 95 -letnią tradycją, prosimy o kontakt mailowy na adres spartazlotow@gmail.com lub pod numerami telefonu 604 75 45 92, 602 502 729

Na dobre i na złe – Do Boju Sparta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *