Sparta ratuje wynik w końcówce meczu….

W pierwszej połowie drużyna gości miała zdecydowaną przewagę co dało efekt w 14 minucie meczu strzelcem gola dla drużyny Noteci okazał się Bartosz Jaworski, mimo przewagi drużyny gości wynik do końca pierwszej połowy nie uległ już zmianie.
W przerwie dzisiejszego spotkania zaprezentowano część małych adeptów Akademii Sparty Złotów (Krótki filmik z prezentacji poniżej)
 W drugiej połowie to gospodarze przejeli inicjatywę. Goście do 57 minuty nie potrafili wyjść z własnej połowy. Sparta raz po raz “szturmowała” bramkę drużyny Noteci. W 77 minucie meczu szczęście uśmiechnęło się do naszych zawodników. W polu karnym obrońca Noteci zagrywa piłkę ręką i mamy rzut karny. Do piłki podchodzi Jędrzej Wiśniewski i strzelamy gola na 1:1. Gdy wszytko wskazywało na to że Spartanie są w stanie zgarnąć komplet punktów,po raz kolejny urywa się naszym obrońcom  Bartosz Jaworski i w sytuacji sam na sam pokonuje Kamila Czaplę. Spartanie nie mając nic do stracenia rzucili się do odrabiania strat. W 89 minucie błąd defensywy drużyny przyjezdnych wykorzystuje niezawodny dzisiejszego wieczora Jędrzej Wiśniewski i ustala końcowy wynik spotkania na 2:2. Warto dodać że goście w doliczonym czasie gry marnują 100% sytuację bramkową, na wysokości zadania staje nasz bramkarz Kamil Czapla.

Sparta Złotów – Noteć Czarnków 2:2 (0:1)

Wyprowadzenie drużyny przez młodych zawodników Akademii Sparty Złotów

 

Rzut Karny Jędrzeja Wiśniewskiego

W AKADEMII SIŁA

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *