Sparta partnerem Multisportowego Turnieju Miast

Projekt sportowy dla Złotowa❗️😎💪
Obok Warszawy i Ostrowca Świętokrzyskiego – Spółdzielnia Mieszkaniowa PIAST w Złotowie – otrzymała możliwość organizacji korespondencyjnego MULTISPORTOWEGO TURNIEJU MIAST❗️
W sobotę, 12 grudnia w Złotowie w Hali Złotowianka w godzinach 09.00 – 15.00 odbędzie się „Korespondencyjny MULTISPORTOWY TURNIEJ MIAST o Puchar Niepodległości”, który adresowany jest do dzieci ze szkół podstawowych rywalizujących w 8 nieskomplikowanych konkurencjach: piłkarski slalom zakończony strzałem do małej bramki, rzuty wolne do kosza, bieg wahadłowy 10 x 6m, bieg zwinnościowy „po kopercie”, podskoki obunóż na skakance, skok w dal po odbiciu obunóż z miejsca, rzuty na bramkę do piłki ręcznej, skok dosiężny wzwyż z odbicia obunóż przy ścianie.
Każde z dzieci uczestniczących w rywalizacji otrzyma
▶️ pakiet startowy,
▶️ pamiątkowy medal
▶️sportowe upominki.
Najlepsze dzieci uhonorowane zostaną również pucharami. Pierwsza edycja tej bardzo pomysłowej formuły zawodów odbędzie się w trzech miastach: Warszawie, Ostrowcu Świętokrzyskim i Złotowie.
Z powodu panującej pandemii COVID-19 bezpośrednia rywalizacja dzieci odbywać się będzie w małych grupach podzielonych na tury, a konkurencje dobrane zostały tak, aby dzieci mogły zachować między sobą odpowiedni dystans.
Dodajmy, że w turnieju uczestniczyć będzie max. 150 uczestników: dziewczynek i chłopców.
ZGŁOSZENIA❗️❗️❗️
Rodzice dzieci zrzeszonych w klubie MLKS Sparta Złotów potwierdzają udział u trenerów.
Rodzice pozostałych dzieci chętnych do udziału w wydarzeniu proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: skr@smpiast.eu, podając: imię i nazwisko, rok urodzenia uczestnika oraz nr tel. do rodzica/opiekuna prawnego. Osoba zgłaszająca otrzyma zwrotną odpowiedź.
Terminy rywalizacji poszczególnych roczników:
🔹 godz. 09:00-09:45 rocznik 2014 i młodsi
🔹 godz. 10:00-10:45 rocznik 2012-2013
🔹 godz. 11:00-11:45 rocznik 2010-2011
🔹 godz. 12:00-12:45 rocznik 2008-2009
🔹 godz. 13:00-13:45 rocznik 2006-2007
Partnerami projektu finansowanego ze środków Ministerstwa Sportu są: Spółdzielnia Mieszkaniowa PIAST w Złotowie, MLKS Sparta Złotów, Fundacja Aktywni dla Sportu oraz Fundacja Orły Sportu.
Zapraszamy chętne dzieci do bezpłatnego udziału w imprezie. 🙂
Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności.
Źródło: facebook Jakub Pieniążkowski
Fot. gloswielkopolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *