Piłka nożna moją pasją, wakacje ..

W dniach 1-7. sierpnia 2021 roku MLKS Sparta Złotów przeprowadził dla dzieci i młodzieży z gminy miasto Złotów obóz dochodzeniowy. Zadanie było możliwe do przeprowadzenia dzięki środkom finansowym przekazanym z Urzędu Miejskiego Złotowa w ramach projektu ”Piłka nożna moją pasją, wakacje ze Spartą Złotów”

Młodzież codziennie zbierała się w godzinach rannych i brała udział w przedsięwzięciach przygotowanych przez trenerów prowadzących projekt. Beneficjenci mogli przez siedem dni uczestniczyć w treningach piłkarskich, zawodach sportowych, testach sprawności fizycznej, meczach sparingowych. Uczestnicy projektu byli również w kinie Rodło na filmie „Kosmiczny mecz – nowa era”. Poza tym brali dział w spływie kajakowym rzeką Rurzycą, byli w parku linowym w Rudnicy koło Wałcza oraz brali udział w rajdzie rowerowym po pięknych terenach Złotowszczyzny. Nad menu czuwał Michał Wawrzyniak z restauracji Milenium, która to gościła u siebie uczestników projektu.

Wszyscy beneficjenci projektu otrzymali drobne upominki i zgodnie deklarowali, że za rok również wezmą udział w podobnym przedsięwzięciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *