Pierwsza wyjazdowa wygrana seniorów

Podsumowanie 7 kolejki PKO.
Za Spartanami kolejny mecz na trudnym terenie. Wąskie, specyficzne boisko w Rosku niejednemu zespołowi sprawia dużo problemów, jednak pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. Pewna gra od tyłu i w środkowej części boiska przekładała się na sytuację pod bramką gospodarzy. Po jednej z nich faulowany był Dawid Brzeziński, a karnego pewnie wykorzystał 17- letni Jonasz Kuźnicki. W pierwszych 45 minutach mieliśmy jeszcze dwie świetne sytuację ale strzał A. Pająka instynktownie obronił bramkarz, a bomba Czarnotty minimalnie minęła jego słupek.
Drugą część gry ułożyła się idealnie dla nas bo już w 48 minucie kolejny 17-latek M. Marcinkowski wykończył świetne dośrodkowanie A. Pająka. Od tego momentu to gospodarze przejęli inicjatywę, a nasza drużyna nastawiła się na grę z kontry. Dobra, zorganizowana gra w obronie nie pozwoliła na wiele gospodarzom, a kilka naszych “wypadów” pod bramkę Rożan mogło podwyższyć jeszcze wynik ale brakowało precyzji przy ostatnim podaniu.
Podsumowując, zagraliśmy bardzo dobre zawody pokazując w tym meczu dojrzałą, konsekwentną grę. Oby więcej takich meczów w wykonaniu naszych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *