Lech Poznań klubem patronackim!

Lech Poznań klubem patronackim Sparty Złotów!!!!
Niezmiernie miło nam poinformować, że Lech Poznań został klubem patronackim Sparty Złotów. Jest to wiadomość, która ucieszy wszystkich sympatyków klubu, ale także dzieci i rodziców z okolicznych miejscowości ,które będą chciały podjąć treningi w Sparcie i być może w przyszłości zgrać w drużynach popularnego Kolejorza.
Z propozycją współpracy wyszedł Lech Poznań, a rozmowy w których bezpośrednio uczestniczyli dr Robert Śliwowski ( odpowiedzialny za współpracę z klubami) , odkrywca wielu młodych talentów główny skaut Tadeusz Jaros ze strony Lecha Poznań , nieobecny na zdjęciu Prezes Grzegorz Kasak, członek zarządu i koordynator Akademii trener Mariusz Ziatyk, koordynator
do spraw szkolenia trener Damian Sudoł oraz Dyrektor Akademii Tomasz Komorowski ze strony Sparty trwały od września 2020 roku.
Uroczyste i oficjalne podpisanie współpracy w obecności władz miasta Złotowa oraz głównych sponsorów Sparty firmy Hydropex oraz Krasoń kluby planują zorganizować na wiosnę tego roku.
Współpraca oczywiście rusza od teraz na wielu płaszczyznach.
Już od przyszłego tygodnia trenerzy Sparty będą przechodzili szereg szkoleń on-line organizowanych przez trenerów Lecha Poznań.
Poza tym przewidziane są szkolenia stacjonarne dla trenerów Sparty, przyjazd trenerów i skautów Lecha na kilka dni do Złotowa celem organizowania treningów i obserwacji piłkarzy trenujących w szeregach naszego klubu.
Drużyny Akademii będą miały możliwość sprawdzić się na tle rówieśników z Lecha. Ci najlepsi będą zapraszani na testy czy treningi.
W zanadrzu oba kluby, oczywiście zachowując odpowiednie proporcje postanowiły zapraszać się wzajemnie na turnieje organizowane przez siebie.
Trenerzy poznają sposób pracy oraz będą mieli dostęp do materiałów treningowych stosowanych w najlepszej Akademii w kraju.
Już teraz zapraszamy wszystkie chętne dzieci do podjęcia treningów w Akademii Sparty Złotów -w tym momencie liczba jest ograniczona, natomiast w miarę potrzeb i miejsca będziemy tworzyć nowe grupy treningowe.
Sparta Złotów🤜🤛Lech Poznań🤝💪⚽️⚽️⚽️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *