JUNIORZY MŁODSI WYGRYWAJĄ Z WIELENIEM

W poniedziałek juniorzy młodsi Sparty rozegrali u siebie mecz ligowy z Fortuną Wieleń. Spotkanie miało wartkie tempo, obie strony stwarzały groźne sytuacje, teoretycznie wynik do przerwy mógł brzmieć 4:2 dla spartan. Tymczasem pierwsza połowa skończyła się wynikiem remisowym 1:1. Druga połowa przyniosła szybko bramkę dla naszego zespołu na 2:1, potem na 3:1. Rywale odpowiedzieli golem na 3:2, ale młodzi spartanie podwyższyli prowadzenie na 4:2. Zespół gości zdołał jeszcze strzelić bramkę kontaktową na 4:3, ale w końcowym rozrachunku ostatecznie lepsi złotowscy juniorzy. Inkasując 3 punkty.
Bramki dlaSparty strzelili: Kacper Bury, Hubert Wilczyński i Damian Bębas Zawodnikiem meczu został Ksawery Czornij.