Inauguracja sezonu juniora A1 w lidze

Po kilkunastu latach przerwy do Złotowa zawitała ponownie Wielkopolska Liga Juniorów Starszych A1-A2. W pierwszym swoim meczu ligowym nasz zespół zmierzył się z bardziej doświadczoną drużyną KP Piła.
Mecz należał do bardzo dobrych widowisk sportowych. Dużo się działo mimo upalnej pogody, padło dużo bramek i rozegrano bardzo dużo ciekawych akcji. Lepsi okazali się pilanie, którzy wykorzystali o jedną sytuację więcej. Wielkie brawa dla rodziców i koleżanek oraz kolegów wszystkich zawodników, którzy licznie przybyli na stadion w Krajence, gdzie rozegrano ten mecz.
Kolejne 3 kolejki Spartanie rozegrają na wyjeździe, bo w Złotowie trwają jeszcze przedłużające się prace remontowe na obiektach przy ulicy Wioślarskiej. Pierwszy mecz w Złotowie planowany jest na 12 września. Dla beniaminka WLJS nie jest to komfortowa sytuacja.

KP Piła – Sparta Złotów 5-4 (2-1)

Bramki dla Sparty: Antoni Pająk, Sławomir Kabattek, Michał Pankanin, Mateusz Wiedro

Skład Sparty:
Bramkarze:
Dawid Fedtke (od 80’ Albert Ratajczak)
Zawodnicy z pola:
Damian Massel, Sławomir Kabattek, Mateusz Wiedro, Błażej Jasielonis, , Antoni Pająk (od 46’ Filip Cieślik), Miłosz Marcinkowski, Marcin Manikowski (od 80’ Bartosz Bazylak), Jonasz Kuźnicki (od 46’ Dawid Pryciak od 85’ Jonasz Czarnotta), Adrian Tkacz (od 72’ Hubert Wilk), Michał Pankanin

Trener: Mariusz Ziatyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *