Certyfikacja

Drodzy rodzice – niezmiernie miło jest nam poinformować, ze nasz wniosek o certyfikację szkółki piłkarskiej AP Sparta Złotów w PZPN przeszedł pozytywnie weryfikację i zostaliśmy wstępnie zakwalifikowani.
Aby dokończyć formalności został ostatni etap – jako rodzice musicie zarejestrować swoje dzieci na stronie https://www.laczynaspilka.pl/. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta na tym portalu , najpierw musicie zarejestrować się sami i dopiero potem swoje dziecko. Prosimy o niezwłoczne zgłaszanie swoich dzieci w systemie od dzisiaj.
Szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj na złączonym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=BQtOnmJ-7-M&feature=share lub w załączonym pliku https://media.laczynaspilka.pl/files/pzphp/MmU7MDA_/e6e085d31983cf69692b16f81e710fcb.pdf
od strony nr 137.
Jest to czynność , którą musicie bezwzględnie wykonać, aby dzieci mogły brać udział w treningach. Po 15 września jeżeli dziecko nie będzie zarejestrowane w systemie PZPN , mimo opłaconej składki w naszej akademii nie będzie mogło brać udziału w treningach , ponieważ grozi to odebraniem certyfikacji dla całej akademii.
Prosimy także rodziców które dopiero od tego roku chcą zapisać swoje dzieci do naszej akademii aby zrobiły to już teraz ponieważ w związku z wymogami certyfikacji ilość miejsc w grupach jest ograniczona.
Do boju!!!