2009

Turniej Sparta Winter Cup dla rocznika 2009 pod patronatem Burmistrza Miasta Złotowa Adama Pulita za nami -Dzisiaj tj. 16.02.19 w Hali Złotowianka 8 zaproszonych zespołów w tym dwie ekipy AP Sparta Złotów rozegrało wspaniały turniej rywalizując każdy z każdym.
Rywalizacja stała na bardzo dobrym poziomie, każda z ekip próbowała rozgrywać akcje od tyłu krótkimi podaniami, próbując gry kombinacyjnej.
Zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł pierwszy zespół Wisły Płock wyprzedzając pierwszy zespół AP Sparta Złotów. Nasi mali wojownicy przespali trochę początek meczu z Wisłą wspieraną przez fantastyczną grupę kibiców z Płocka (wyjechali do nas już o 3.30 w nocy – szacunek i gratulacje) dając sobie wbić 2 gole, goniąc wynik zdołali strzelić jednego gola – tutaj nie mniej liczna i głośna była także grupa złotowskich fanów (💪👈👏dziękujemy).
O wysokim poziomie świadczy to, że niedługo jeden z naszych wojowników dostanie zaproszenie do Pogoni Szczecin a dwóch innych zostało wziętych pod ścisłą obserwację i najprawdopodobniej także dostanie zaproszenie😱👏. W pozostałych drużynach również wystąpiło kilku bardzo utalentowanych zawodników, którzy maja ciekawą przyszłość przed sobą.
Komplet wyników jest zaprezentowany na jednym ze zdjęć.
Tabela końcowa
1. Wisła Płock 1
2. AP Sparta Złotów 1
3. Błękitni Stargard,
4. Pogoń Szczecin,
5. MKS Debrzno,
6. Wisła II Płock,
7. AP Szczecinek,
8. Sparta II Złotów.
Wyróżnienia indywidualne:
król strzelców – Tomasz Dąbrowski (Wisła Płock 1),
najlepszy zawodnik – Antoni Arendt (AP Sparta Złotów 1),
najlepszy bramkarz – Mikołaj Płóciennik (Pogoń Szczecin), wyróżnienia w drużynach:
Sparta I – Szymon Choiński,
Sparta II – Dominik Rakowski,
Wisła I – Kacper Adamski,
Wisła II – Kacper Górczyński,
Szczecinek – Mateusz Pałubicki,
Pogoń – Emil Długi,
Debrzno – Maksymilian Czyżkowski,
Błękitni – Kacper Woźniak.
Puchary i medale wręczała wiceburmistrz Małgorzata
Chołodowska.
Dziękujemy wszystkim drużynom z ich trenerami za przyjęcie zaproszenia i przyjazd, kibicom za doping, sędziom Norbertowi Baczkowskiemu i Arturowi Patrzykątowi za wzorowe sędziowanie,Oldze naszej pomocy medycznej za opiekę nad zawodnikami, rodzicom i Pani Kasi za pomoc w przeprowadzeniu tego wspaniałego turnieju.Smaczny catering zapewnił Michał Wawrzyniak właściciel Millenium. Podziękowania dla wszystkich sponsorów za pomoc i p🥰😍👈👏⚽️okazane serce.
Równolegle do turnieju dla rocznika 2009 na hali w Świętej odbywał się turniej dla rocznika 2008, ale o tym napiszemy już w innym poście…… ale to oczywiście nie koniec bo już za 2 tygodnie 2 marca następne emocje w rocznikach 2010 i 2011 z drużynami z ekstraklasy w rolach głównych 🤭🤫🥇🥈🥉