Przedstawiciele Lecha poznań w Złotowie

Takie wizyty to my lubimy!!! – Dzisiaj w ramach współpracy partnerskiej z wizytą roboczo – obserwacyjną na treningach trzech naszych grup pojawili się przedstawiciele KKS Lech Poznań dr Robert Śliwowski Koordynator ds. Klubów Partnerskich KKS, oraz legendarny skaut Lecha Tadeusz Jaros odkrywca talentów obecnych reprezentantów Polski Tomasza Kędziory, Kamila Jóźwiaka, Tymoteusza Puchacza – w przeszłości trener naszego trenera i zawodnika Marcina Ankudowicza oraz zawodnika Marcina Ziatyka wychowanka Sparty Złotów i reprezentanta młodzieżowych Reprezentacji Polski.
Podczas wizyty poruszonych zostało mnóstwo tematów dotyczących szkolenia, organizacji i współpracy z lokalnym samorządem.
Możemy zdradzić że na każdym z 3 obserwowanych treningów (Trampkarza, Orlika Starszego i Żaka Młodszego) przedstawiciele Kolejorza zainteresowali się kilkoma naszymi Wojownikami ,co w najbliższym czasie powinno zaowocować zaproszeniem wybranych chłopców na próbne treningi w Lechu.
Ku naszemu zdziwieniu nasi goście posiadali sporą wiedze na temat zawodników z innych naszych grup i tutaj także w niedługim czasie powinny pojawić się zaproszenia na treningi i turnieje dla pojedynczych Spartan ,ale także całych drużyn (turniej) .
Ponadto obecni dzisiaj nasi trenerzy Mateusz Chudziński i Marcin Ankudowicz pochwaleni zostali za jakość prowadzonych treningów zgodnych z założeniami programu Lecha Poznań oraz za fantastyczny kontakt ze swoimi podopiecznymi 🙂!!!
Przy okazji przypominamy, że Sparta cały czas prowadzi rekrutację nowych piłkarzy, ale także trenerów i kandydatów na trenerów ( kandydatom finansujemy kurs potrzebny do zdobycia uprawnień, a już posiadającym uprawnienia finansujemy kurs podnoszący kwalifikacje – chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 604 75 45 92)
Jesteśmy dumni z naszych trenerów oraz podopiecznych oraz ze współpracy z najlepszą akademią w Polsce.
Do Boju!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *