PROGRAM 300 SPARTAN

Chcesz pomóc drużynie piłkarskiej seniorów Sparty Złotów? Klub opublikował swój pomysł na wsparcie ich gry w 5. lidze…

300 SPARTAN!!! – Nasza akcja dla drużyny Seniorów Sparty Złotów – drodzy kibice, sympatycy, członkowie, zawodnicy, trenerzy, rodzice, rozpoczynamy unikalną akcję na rzecz rozwoju i wspomożenia drużyny piłkarskiej seniorów.
Prawdziwi kibice Sparty na pewno z entuzjazmem przyjmą tę inicjatywę, przystąpią do akcji i zostaną jednym z 300 członków klubu 300 SPARTAN. 
Celem jest 300 osób płacących co miesiąc składkę członkowską w wysokości 30 zł. Cała suma zostanie przeznaczona na potrzeby drużyny seniorów.
Z każdych 30 zł – 3 zł zostanie przeznaczone na oprawę meczową (bez rac, których nie będziemy tolerować, ponieważ wiążą się z karami dla klubu) lub na dopłatę do opłacenia transportu dla kibiców na mecze wyjazdowe. Każdy kto regularnie będzie płacił składki, będzie miał darmowe wejście na wszystkie domowe mecze Sparty w Złotowie, 30% zniżki na bilety na bal SPARTANINA. Dla wszystkich członków na koniec sezonu zorganizujemy darmowego grilla z zespołem seniorów połączone z wylosowaniem 3. koszulek meczowych z przywilejem umieszczenia własnego nazwiska i numeru (oczywiście wzór w paski ze Spartaninem).
Aby dać dobry przykład pierwszymi którzy zadeklarowali regularną wpłatę składki są członkowie Zarządu Sparty:
1. Grzegorz Kasak
2. Tomasz Komorowski
3. Marcin Pietkiewicz

Jesteś prawdziwym kibicem Sparty Złotów?

JEŚLI WSPIERAJSZ JUŻ PROGRAM 300 SPARTAN I CHCESZ ABY TWOJE ZDJĘCIE POJAWIŁO SIĘ NA NASZEJ STRONIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Jesteś prawdziwym kibicem Sparty Złotów?