Dwa mecze ligowe JUNIORA STARSZEGO

Juniorzy A1A2 w ciągu ostatnich pięciu dni rozegrali dwa mecze w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Obydwa na wyjeździe, jeden w Tarnowie Podgórnym, drugi we Wronkach. Mecze te zakończyły się takimi samymi wynikami, mianowicie 3:2 dla gospodarzy.
Należy podkreślić, że w obydwu spotkaniach Sparta nie jako pierwsi zdobywali gole, ale przeciwnicy okazywali się o jedną bramkę lepsi. Dla młodej, złotowskiej drużyny, to nowe wyzwania, z którymi zawodnicy muszą się zmierzyć kolejnych kolejkach ligowych. Nie dość, że są beniaminkiem, jednym z najmłodszych zespołów w lidze, to wszystkie dotychczasowe mecze muszą rozgrywać na wyjazdach, bo w Złotowie trwają jeszcze remonty na obiektach sportowych.
Zespół Sparty Złotów występował w następującym skladzie:

Bramkarze: Fedtke Dawid, Ratajczak Albert.
Zawodnicy z pola: Cieślik Filip, Massel Damian, Kabattek Sławomir, Wiedro Mateusz, Jasielonis Błażej, Pająk Antoni-kpt, Marcinkowski Miłosz-zca kapitana, Bindek Julian, Manikowski Marcin, Kuźnicki Jonasz, Pankanin Michał, Onacki Piotr,Wilk Hubert, Bartosz Łój, Michał Jutrzenka, Jonasz Czarnotta, Adrian Tkacz, Kacper Kaczmarek.
Tarnovia Tarnowo Podgórne-Sparta Złotów 3:2 (2:1)
Bramki dla Sparty:Miłosz Marcinkowski – 2
Błękitni Wronki-Sparta Złotów 3:2(3:1)
Bramki dla Sparty: Mateusz Wiedro i Julian Bindek.
Trener Mariusz Ziatyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *